![](/es/data/_uploaded/image/Events/2024/2024_1_VP24_1.png)
![](/es/data/_uploaded/image/Events/2024/2024_1_VP24_2.png)
19 березня 2024 р. асистент кафедри «Електричні станції» Андрій Івахнов за підтримки молодіжного об'єднання Енергетичний хаб провів семінар «Віртуальна подорож до енергетики» для учнів 11 класу Комунального закладу "Харківський ліцей № 24 імені І.Н.Питікова Харківської міської ради".
Під час захопливого 3D тура по різних типах електростанцій школярі та вчителі ознайомились з принципом їх роботи та особливостями використання в енергосистемі України.